Kiemelt! Céges Multirégió Fejér, Komárom-Esztergom, Nógrád, Pest

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: IT / telekommunikáció
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Műszerész
Cégnév: EuroCable Magyarország Kft

Kábeltv társaság keres kábeltv szerelésben, üzemeltetésben tapasztalattal rendelkező, kreatív megbízható, leinformálható Munkatársat. Lehet nyugdíjjas is!!! A Munkavégzés Budapest és Pestmegye területe. Előnyt jelent antenna, kábeltv, docsis, HFC, Gpon, ethernet, optikai hálózatok és fejállomások ismerete, eszközök kezelése, műszaki ügyek összefogására hajlamosság. Önéletrajzokat fényképpel fizetési igénnyel mailben várjuk munkába állásnak megjelölésével. TV szerelői, vagy eletronikai eszközök javításának ismerete külön előny!
Feladás dátuma: július 17. 17:08.

Kapcsolatfelvétel