Tulajdonságok

Kerület: X.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Operátor
Cégnév: Főzelékfaló Zrt

Budapesti cég kamerarendszer felügyeletére keres megbízható, önmagára és környezetére igényes munkavállalót 8 órás munkaidővel. Jelentkezési feltételek: felhasználói szintű számítógép ismeret, érvényes negatív tüdőszűrő lelet, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány. Képzettséghez nem kötött, betanított munka. Megváltozott munkaképességű kollégák jelentkezését is várjuk (min.40%-os határozat a megváltozott munkaképességről. Mivel monoton, szemet megerőltető, ülőmunkáról van szó, így az egészségi állapota megfelelő kell legyen az elvárt feladat ellátására). Nő és férfi jelentkezőket egyaránt várunk. Fényképes önéletrajzot a munka@fozelekfalo.hu e-mail címre várjuk, tárgymezőben kamerarendszer felügyelő jelige feltüntetésével.
Feladás dátuma: november 15. 10:12.

Kapcsolatfelvétel