Kamerás üzletőrzés

Bruttó bér:

2 500

Ft / óra

Feladás dátuma:

ápr 10., 09:25

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Vagyonőr

Leírás

Tisztelt Vagyonőr kollégák!

Igényes kollégák jelentkezését várjuk budapesti drogéria üzletek monitoros megfigyelésére, őrzésére. A munka monitorszobában történik, civil ruhában.

Feltétel: vagyonőri igazolvány, jó kommunikációs készség, alapfokú számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk: Munka törvénye szerinti foglalkoztatás, saját állományban. Nincs alvállalkozó. Fizetett szabadság / betegszabadság.
Fizetés nettó 1.700 Ft/ óra, teljes, vagy részmunkaidős bejelentés, rugalmas munkabeosztás. Fizetés minden hónap 10. napjáig bankszámlára történő utalással.

Érdeklődni és jelentkezni: telefonszámon, illetve a e-mail címen lehet.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 133649033