(Hirdetésazonosító: 31972192) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 85 800  Ft Bruttó bér: 78 100  Ft Bruttó bér: 88 000  Ft Bruttó bér: 92 400  Ft Bruttó bér: 86 900  Ft Bruttó bér: 77 000  Ft Bruttó bér: 91 300  Ft Bruttó bér: 83 600  Ft Bruttó bér: 110 000  Ft Bruttó bér: 82 500  Ft
- 45 %
Céges

Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Takarító

Leírás

Az Örs Vezér Irodaházba keresünk külső terület fenntartására takarító személyzetet.

Feladat:
szemetesek kiürítése
géppel való felmosás
ablak takarítás
szemét, hulladék szedés
külső terület rendben tartása
fűnyírás

Jelentkezni lehet a megadott telefonszámon
vagy személyesen az irodaház információs irodájánál
Feladás dátuma: augusztus 4. 08:05.
Nyomtatás

Mai hitelajánlat(x)

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.