Kerület: XIII.
Kategória: Szakmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Rendszerüzemeltető, Karbantartó
Cégnév: ISS Facility Services Kft

Az ISS Facility Services Kft. a világ egyik legnagyobb létesítmény-kiszolgáló és - üzemeltető vállalatcsoportja. Balassagyarmatra keresünk gyárépületbe

Karbantartó technikus

munkakörbe kollégát.

Feladatok:

- Gépészeti és villamossági berendezések kezelése ellenőrzése
- napi üzemeltetési feladatok ellátása, karbantartások, javítások, ellenőrzések dokumentálása, karbantartási naplók vezetése
- rendkívüli esetek, vészhelyzetek, káresetek kezelése, sürgősségi hibaelhárítás
- kisebb javítási munkák elvégzése
- alvállalkozók karbantartási, szerelési és javítási munkájának felügyelete, az elvégzett munka átvétele az épületüzemeltetési hibabejelentő rendszerbe érkező hibák elhárítása, feladatok megoldása

Elvárások:
- villanyszerelői vagy gépészeti végzettség,
legalább 3 éves gyakorlat műszaki karbantartás, épületüzemeltetési területen
- alvállalkozók felügyeletében szerzett tapasztalat
felhasználói szintű számítógépes tudás (MS Office, internetes keresés)
- jó kommunikációs és problémamegoldó-készség
- becsületes hozzáállás, precíz elkötelezett munkavégzés
- önálló munkavégzés, jó probléma megoldó készség
- B kategóriás jogosítvány

Amit mi kínálunk:
- Bejelentett munkaviszony
- Fix, versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Balassagyarmat

Egyéb:

A hirdetésre olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki magabiztosan intézi a fent megjelölt feladatokat és szívesen csatlakozik egy folyamatos fejlődésre törekvő szakmai csapathoz.

Jelentkezni önéletrajz beküldésével lehet az allas@hu.issworld.com e-mail címre!

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel