Karbantartó technikus kollégát keresünk

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Egyéb fizikai munkás

A Corinthia Hotel szállodalánchoz tartozó, 310 szobás Aquincum Hotel Budapest munkájára igényes, figyelmes és több év tapasztattal rendelkező karbantartó kollégát keres.

Főbb feladatok, munkák:
A szállodában lévő műszaki rendszerek karbantartása / javítása ( Fűtési- hűtési- vízrendszerek, vezérlések, elektromos eszközök, világítás )
Műszaki berendezések állapotának napi ellenőrzése, beállítása ( szivattyúk, motorok; hőmérsékletek, nyomások )
Szobai vegyes hibák javítása ( ajtók, ablakok, famunkák szobai bútorok felújítása, fürdőszoba berendezések, festő/mázoló munkák )
A szálloda általános karbantartási és javítási feladatainak ellátása
Terv szerinti megelőző ill. éves karbantartási tevékenységek ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú, középfokú műszaki végzettséged vagy faipari, festő/mázoló tudásod van (gépész/gépésztechnikus/villanyszerelő/vízvezetékszerelő/műszerész/asztalos/festő/ezermester)
Legalább 2 éves gyakorlatot szereztél épületek üzemeltetésében és karbantartásában (szállodai tapasztalat előny)
Több műszakos munkarend vállalása nem okoz gondot
Szeretsz és tudsz önállóan dolgozni, de szívesen működsz együtt a csapattársaiddal is
Munkatársaiddal és a vendégeinkkel barátságos, kiegyensúlyozott viszonyt tudsz ápolni

Amit kínálunk:
Térítésmentes étkezés biztosítása a saját étkezőnkben
Spa és wellness részlegünk térítésmentes használata (szauna, medencék, fitness terem)
Ingyenes parkolás a saját parkolónkban
Tréningek, fejlődési- és előrelépési lehetőség
Lelkes, fiatalos csapat tagja lehetsz, ahol megbücsüljük és elismerjük a munkádat

Várjuk fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146110619

Kapcsolatfelvétel

Profilkép
Utasi Réka

Thermal Hotel Aquincum Zrt

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód