(Hirdetés azonosító: 86281093) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Épületkarbantartó
Cégnév: B+N Referencia Zrt

Leírás

KarbantartÓ - VÍz-, CsatornaszerelŐ
Feladatok:
Épületgépészeti rendszerek tervszerű karbantartás
Hibák felkutatása és szükség szerinti elhárítása
Csővezetékek szerelése
Dugulás elhárítás
Gyorsszolgálati feladatok
Közreműködés új berendezések üzembe helyezésében
Létesítmények működésének zavartalan biztosítása
Budapest területén céges szervízautóval való napi közlekedés

Elvárások:
Szakirányú végzettség (víz-, gáz-, fűtésszerelő, gépésztechnikus)
Tapasztalat irodaházak, létesítményhálózatok üzemeltetési területén
Jártasság PVC, réz, ötrétegű, ólom, horganyzott csőhálózatok szerelésében
" Press" csőkötés ismerete
B kategóriás jogosítvány !
Legalább 2 év szakmai tapasztalat
Munkakör betöltése feddhetetlenségi bizonyítványhoz kötött
Készenlét, ügyelet vállalása kiszámítható ütemterv szerint
Rugalmasság, terhelhetőség
Magas fokú problémamegoldó képesség
Előnyök:
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Klímaszerelési ismeretek és tapasztalat
Kazánfűtő végzettség
Referenciát adó személy megjelölése
Bérezés:
tapasztalat, végzettség szerint megállapított alapbér, cafetéria rendszer

Fényképes önéletrajzát az oneletrjaz@bnref.hu címre várjuk.
Vagy jelentkezzen a 0620/404-05-16-os telefonszámon!
Feladás dátuma: november 23. 17:26.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel