(Hirdetés azonosító: 83282221) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 252 800  Ft / hó Bruttó bér: 227 200  Ft / hó Bruttó bér: 236 800  Ft / hó Bruttó bér: 268 800  Ft / hó Bruttó bér: 256 000  Ft / hó Bruttó bér: 320 000  Ft / hó Bruttó bér: 268 800  Ft / hó Bruttó bér: 259 200  Ft / hó Bruttó bér: 246 400  Ft / hó Bruttó bér: 240 000  Ft / hó
Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: XV.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Karosszéria lakatos, Fényező
Cégnév: X6M Car Trading Kft

Karosszéria lakatos vagy és szeretnél prémiumkategóriás autókkal dolgozni egy olyan cégnél, ahol a versenyképes alapfizetés mellett még havi prémiumot is fizetnek?

Akkor Nálunk a Helyed!

Innovatív technológiák és megoldások, kiváló munkakörülmények várnak Rád. Bruttó alapbér 3 év tapasztalattól akár kézben 270.000 Ft.

Mit várunk cserébe?
- Legyen szakirányú végzettséged (karosszéria lakatos) és B kategóriás vezetői engedélyed
- Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
- Pontosan, precízen és igényesen végezd a rád bízott munkát
- Legyél kreatív, jó problémafelismerő és problémamegoldó

Feladatok:
- Karosszéria elemek bontása/összeépítése és felszerelése
- Lakatos és hegesztési munkák elvégzése a karosszéria elemeken
- Együttműködés a fényező műhellyel
- Munkaterület és eszközök, berendezések állagmegóvása, karbantartása

Jelentkezz még ma fényképes önéletrajzzal az srh@srh.hu e-mail címen, vagy a 06205789519-es telefonszámon.

Legyél Te is egy lojális és sikeres csapat tagja! :)
Feladás dátuma: október 15. 18:44.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel