2 db
Bomba ajánlat!

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Karosszéria lakatos, Fényező

Karosszéria lakatos vagy és szeretnél prémiumkategóriás autókkal dolgozni egy olyan cégnél, ahol a versenyképes alapfizetés mellett még havi prémiumot és 13. havi bért is fizetnek?

Innovatív technológiák és megoldások, kiváló munkakörülmények várnak Rád. Bruttó alapbér 5 év tapasztalattól akár bruttó 330.000 Ft.

Mit várunk cserébe?
- Legyen szakirányú végzettséged (karosszéria lakatos) és B kategóriás vezetői engedélyed
- Legalább 5 év szakmai tapasztalat
- Rendelkezzél felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel
- Pontosan, precízen és igényesen végezd a rád bízott munkát
- Legyél kreatív, jó problémafelismerő és problémamegoldó

Feladatok:
- Karosszéria elemek bontása/összeépítése és felszerelése
- Lakatos és hegesztési munkák elvégzése a karosszéria elemeken
- Extra felszereltségek és tartozék utólagos felszerelése
- Együttműködés a fényező műhellyel
- Munkaterület és eszközök, berendezések állagmegóvása, karbantartása

Jelentkezz még ma fényképes önéletrajzzal az eszter@szakmunkasallasok.hu e-mail címen, vagy a 06205152428-as telefonszámon.

Legyél Te is egy eredményes és sikeres csapat tagja!
Feladás dátuma: június 6. 00:56.

Kapcsolatfelvétel