Kártevőirtó (rovar-és rágcsálóirtó)

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Multirégió
Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Pro-Toxin Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Egyéb

Kártevőirtó munkatársunkat keressük bővülő csapatunkba, teljes munkaidős beosztásba, határozatlan időre. Kártevőirtó végzettség, vagy tapasztalat előnyt jelenthet, de nem feltétel, mindenre megtanítunk.

Mit kell csinálni?

Kártevőirtással (rovar- és rágcsálóirtás) foglalkozunk, ebben számítunk a segítségedre. Változatos ügyfélkörrel rendelkezünk. Vállalkozásoknak, egészségügyi intézményeknek, állami intézményeknek, és lakossági ügyfeleknek segítünk megszabadulni a kártevőktől.

Feladataid közé tartozik majd ezeknek a feladatoknak az elvégzése, illetve a céges autó vezetése.

A munkavégzés általában 8-17 óra között történik, de ha végzel az aznapi feladatokkal és nincs új, nem kell üldögélni egy irodában, vagy értelmetlen feladatokat elvégezni.

Esetenként előfordul, hogy egy-egy partnerünknél éjszaka dolgozunk, természetesen ilyenkor a másnapi munka is ennek megfelelően történik.

Hétvégén általában nem dolgozunk, de előfordul néha egy-egy nap, amikor hétvégén is számítanánk munkádra.

Ha megtetszik a kártevőirtó szakma, segítünk a végzettség megszerzésében is.

Mit kínálunk?

8 órás, hosszútávú munkaviszonyt
Viszonylag rugalmas munkaidőt
Korrekt fizetést
Céges autót, amivel hazamehetsz
Céges telefont
Munkaruhát
Csak ritkán kell bejönni irodába
Változatos mindennapokat

Mit kérünk?

Budapesti, vagy Budapesthez közel lakj
B kategóriás jogosítványt budapesti vezetési rutinnal
Szeress és tudj emberekkel kommunikálni
Segítsd a legjobb tudásod szerint ügyfeleinket
Legyél megbízható
Tanuld meg a munkavégzéshez szükséges ismereteket
Vigyázz a rád bízott felszerelésekre és vállalj értük felelősséget (autó, telefon, eszközök,stb)
Angol nyelv alapszintű ismerete előny, de egyáltalán nem feltétel

Ha felkeltettük érdeklődésedet, küld el önéletrajzodat bérigényed megjelölésével és dolgozzunk együtt!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 136700210

Jófogás alkamazás QR kód