Tulajdonságok

Kerület: VI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Pultos

Több éve sikeresen működő kávéház láncolatunk csapatának bővítésére új munkatársat keres
Pultos (kávézóba) pozícióba

Főbb feladatok:

Vendégek szakszerű kiszolgálása
Kassza kezelése
Közreműködés a napi elszámoltatási rendszer kezelésében

Elvárások:

A minőségi kávézás élményének biztosítása
Vendégorientált szemlélet mód
Precíz, lelkiismeretes munkavégzés
Pozitív attitűd
Prokatív hozzáállás
Gyors tanulási készség és jó problémamegoldó képesség
Tiszta és rendezett környezet biztosítása
Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
Rugalmasság: munkavégzés változó műszakokban és hétvégén is

Várjuk jelentkezésed, ha:

Van tapasztalatod a vendéglátásban
Vagy pályakezdő vagy és nincs még tapasztalatod a vendéglátásban, de nyitott vagy rá, hogy megtanulnád a szakmát (nem szükséges szakmai végzettség)
Vegyes életkorú (20-45) pörgős csapat tagja szeretnél lenni
Az állás betöltésénél előnyt jelent:
Idegen nyelv (angol) ismerete

Amit kínálunk:

Pályakezdők esetén folyamatos betanulási lehetőség
Segítünk egy új szakma elsajátításában, oktatási program az alapoktól
Biztos és hosszú távú munkalehetőség
Megbízható vállalati háttér
Lendületes, jókedvű csapat

Munkavégzés helye: Budapest belváros

Várjuk jelentkezésed magyar nyelvű önéletrajzzal az alábbi e-mail címre: yhirdetes@gmail.com
Feladás dátuma: január 23. 10:15.

Kapcsolatfelvétel