(Hirdetés azonosító: 29740925) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: VI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Pultos

Több éve sikeresen működő kávéház láncolatunk csapatának bővítésére új munkatársat keres
Pultos pozícióba

Főbb feladatok:

Vendégek szakszerű kiszolgálása
Kassza kezelése
Közreműködés a napi elszámoltatási rendszer kezelésében

Elvárások:

Vendég orientált szemlélet mód
A minőségi kávézás élményének biztosítása
Precíz, lelkiismeretes munkavégzés
Pozitív attitűd
Prokatív hozzáállás
Gyors tanulási készség és jó problémamegoldó képesség
Tiszta és rendezett környezet biztosítása
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Rugalmasság: munkavégzés változó műszakokban és hétvégén is

Várjuk jelentkezésed, ha:

Van tapasztalatod a vendéglátásban
Vagy ha pályakezdő vagy és nincs még tapasztalatod a vendéglátásban, de nyitott vagy rá, hogy megtanuld a szakmát (nem szükséges szakmai végzettség)
Vegyes életkorú (20-45) pörgős csapat tagja szeretnél lenni
Az állás betöltésénél előnyt jelent:
Idegen nyelv (angol) ismerete

Amit kínálunk:

Pályakezdők esetén folyamatos betanulási lehetőség
Segítünk egy új szakma elsajátításában, oktatási program az alapoktól
Biztos és hosszú távú munkalehetőség
Megbízható vállalati háttér
Lendületes, jókedvű csapat

Munkavégzés helye: Budapest belváros

Várjuk jelentkezésed magyar nyelvű önéletrajzzal az alábbi e-mail címre: yhirdetes@gmail.com

Adatkezelés, feltételek:
A jelen hirdetésre jelentkezéssel hozzájárulok ahhoz, hogy az Állástajánló, mint adatkezelő a most átadott személyes adataimat kezelje.
Az adatkezelés célja az Állástajánlónál esetleges munkaviszonyban történő munkavégzés lehetőségének megteremtése.
Adatok kezelése azt jelenti, hogy az Állástajánló
- az adatok tárolja,
- az adatokat kizárólag az adatkezelés célja szerint használja.
Az adatkezelés időtartama: az Álláskeresés elbírálásának befejezéséig, vagy visszavonásig.
Az Állástajánló nem továbbítja az adatokat harmadik személynek.
Az átadott személyes adatokhoz való hozzáférés, azok helyesbítése kérhető.
Az adatkezeléssel kapcsolatosan Felügyeleti hatósághoz címzett panasszal lehet élni
Feladás dátuma: november 14. 09:08.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel