Tulajdonságok

Kerület: VI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Pultos

Több éve sikeresen működő kávéház láncolatunk csapatának bővítésére új munkatársat keres
Pultos pozícióba

Főbb feladatok:

Vendégek szakszerű kiszolgálása
Kassza kezelése
Közreműködés a napi elszámoltatási rendszer kezelésében

Elvárások:

Vendég orientált szemlélet mód
A minőségi kávézás élményének biztosítása
Precíz, lelkiismeretes munkavégzés
Pozitív attitűd
Prokatív hozzáállás
Gyors tanulási készség és jó problémamegoldó képesség
Tiszta és rendezett környezet biztosítása
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Rugalmasság: munkavégzés változó műszakokban és hétvégén is

Várjuk jelentkezésed, ha:

Van tapasztalatod a vendéglátásban
Vagy ha pályakezdő vagy és nincs még tapasztalatod a vendéglátásban, de nyitott vagy rá, hogy megtanuld a szakmát (nem szükséges szakmai végzettség)
Vegyes életkorú (20-45) pörgős csapat tagja szeretnél lenni
Az állás betöltésénél előnyt jelent:
Idegen nyelv (angol) ismerete

Amit kínálunk:

Pályakezdők esetén folyamatos betanulási lehetőség
Segítünk egy új szakma elsajátításában, oktatási program az alapoktól
Biztos és hosszú távú munkalehetőség
Megbízható vállalati háttér
Lendületes, jókedvű csapat

Munkavégzés helye: Budapest belváros

Várjuk jelentkezésed magyar nyelvű önéletrajzzal az alábbi e-mail címre: yhirdetes@gmail.com
Feladás dátuma: április 22. 17:08.

Kapcsolatfelvétel