Bruttó bér: 780  Ft / hó Bruttó bér: 810  Ft / hó Bruttó bér: 700  Ft / hó Bruttó bér: 800  Ft / hó Bruttó bér: 1 000  Ft / hó Bruttó bér: 750  Ft / hó Bruttó bér: 770  Ft / hó Bruttó bér: 800  Ft / hó Bruttó bér: 810  Ft / hó Bruttó bér: 810  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Pultos
Cégnév: Warmcup

Szakmai fejlődést szem előtt tartó pultos / Barista back -et keresünk belvárosi kávézónkba. Specialty szemléletben dolgozunk, ezért precizitást, tudás szomjat várunk el minden jelentkezőnktől.

Téged keresünk:

Ha dolgoztál pultosként. Ha végzettséged van de nem látsz fejlődési lehetőséget magad körül.
Ha meg akarsz tökéletesen tanulni egy szakmát.
Ha akarsz keményen dolgozni az álmaidért.

Lehetőséget biztosítunk, hogy beteints a Barista életbe.Később baristaként is számítanánk rád.

Munkavégzés helye: Budapest Erzsébet krt

Önéletrajzod küld el nekünk

warmcupbudapest@gmail.com
Feladás dátuma: augusztus 10. 23:09.

Kapcsolatfelvétel