2 db

Tulajdonságok

Kerület: II.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Pultos
Cégnév: Gastrocompany

2.kerületi irodaházi kávézóba,fiatal, jókedvű, dinamikus csapatunkba keressük dolgozni akaró, munkájára igényes, pörgős, kedves, vendégbarát kollégánkat.
Azonnali kezdéssel!

Munkaidő:
hétfőtől péntekig 06.00-16,00,
minden hétvége és ünnepnap szabad.
Személyzeti fogyasztás:
leves és főétel.
Kezdő bér:
7.500.-/nap
157.500.-/hó + Forgalom utáni bónusz.(1.000.-nap)
Próbanapot is kifizetjük.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet :
email: erika.petofi@gastrocompany.eu
tel: 06306221426
Feladás dátuma: október 21. 13:10.

Kapcsolatfelvétel