Keresi a bolti eladó/ online eladó

Bruttó bér:

500 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 3., 12:12

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Cégnév:
DIPLON Hungary Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Online értékesítő

Ön egy kiváló ügyfélszolgálati készséggel rendelkező emberbarát? Szeretsz új kihívásokkal szembenézni, és az erőfeszítéseid alapján megtérülni? Ha igen, akkor a Diplon, a fürdőszobai berendezések vezető márkája elkötelezett és barátságos bolti asszisztenst keres csapatunkba.

Rólunk:
A Diplon egy kis méretű fürdőszobai felszerelésekkel foglalkozó márka, amely kivételes minőségéről és stílusos dizájnjáról ismert. A kiválóság és a vásárlói elégedettség iránti elkötelezettségünkkel erős hírnevet szereztünk az iparágban. Csapatunk szenvedélyesen törekszik arra, hogy magas színvonalú szolgáltatást nyújtson értékes ügyfeleinknek.

Munkaköri leírás:
Bolti asszisztensként a napi online feladatok elvégzése lesz a fő feladatod. Emellett telefonhívásokat is kezelsz, és segítesz a vásárlóknak bármilyen kérdésben.

Feladatkörök:
- Üdvözli és üdvözli a vásárlókat, amikor belépnek a bemutatóterembe.
- Segítesz az ügyfeleknek abban, hogy megtalálják az igényeiknek és preferenciáiknak megfelelő termékeket
- Részletes tájékoztatást nyújt a termékeinkről, és válaszol a felmerülő kérdésekre
- Telefonhívások fogadása és az ügyfelek telefonos megkereséseinek kezelése.
- Online megrendelések feldolgozása és továbbítása a raktárba
- Néhány alapvető közösségi média karbantartás
- Naprakész termékismeret és promóciók

Követelmények:
- Jó angol nyelvű kommunikáció
- Kiváló ügyfélszolgálati és kommunikációs készség
- Barátságos és megközelíthető személyiség
- Erős figyelem a részletekre
- Többfeladatú munkavégzésre és az ügyfélkérdések hatékony kezelésére való képesség.
- Alapvető számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- A vállalaton belüli növekedési és előrelépési lehetőségek
- Képzési és fejlesztési programok
- Támogató és együttműködő munkakörnyezet

Hogyan jelentkezhet:
Ha szenvedélyed a kivételes ügyfélkiszolgálás és a pozitív vásárlási élmények megteremtése, akkor várjuk a jelentkezését! Kérjük, küldje el önéletrajzát a címre.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146113933

Jófogás alkamazás QR kód