Tulajdonságok

Kerület: III.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Logisztikai ügyintéző,adminisztrátor
Cégnév: Oktoklíma Kft

Cégünk, mint Európa egyik legnagyobb gyártójának hazai képviselete, hosszú ideje egyik meghatározó szereplője a klímatechnikai piacnak, folyamatos és dinamikus bővüléssel, stabil ügyfélkörrel, új munkatársat keres, határozatlan időre.

Miért lesz jó ez neked?
Versenyképes bérezésben részesülhetsz, teljesítményfüggő éves és időszaki prémiumokkal kiegészítve
Kellemes, kényelmes jól felszerelt kertes ház irodában, barátias légkörben dolgozhatsz
Biztos hátteret és hosszútávú együttműködést biztosítunk
Éves bónuszokban részesülsz
Caffeteria juttatásokat kapsz

Mi lesz a teendőd?
A teljes ellátási lánc menedzselése az olaszországi gyártótól a vevőig
Kapcsolattartás a hazai megrendelőkkel és raktárunkkal
Import bejövő kamionok rakodási listáinak összeállítása, Ekaer rendszerbe történő rögzítés
Árumozgással kapcsolatos ügyintézői feladatok: rendelésfelvétel, bevételezés, készlet nyilvántartás, számlázás
Logisztikai partnerünkkel való együttműködés
Belföldi kiszállítások szervezése, fuvarok nyomon követése
Kapcsolattartás a vevőkkel, rendelések, visszaigazolások intézése
A teljes irodai adminisztrációs folyamat vitele

Mit várunk majd Tőled?
Legalább középfokú végzettséget
Folyékony magabiztos angol vagy olasz nyelvtudást, szóban és írásban
Minimum 5 év logisztika vagy kereskedelemben területén szerzett tapasztalatot
Vevő központú gondolkodásmódot
Felelősségteljes, önálló munkavégzési képesség
Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
Megbízhatóság, gyorsaság, lojalitás
PC használat (Windows, ERP, Internet...)
jogosítvány
Munkavégzés helye
Budapest, III. kerület
Feladás dátuma: május 17. 10:15.

Kapcsolatfelvétel