Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Kereskedelmi vezető

Nagy múltú, budapesti világítástechnikai cég Kereskedelmi Vezető munkatársat keres.

A vérében van az értékesítés? Csatlakozna egy szakmailag megingathatatlan vállalkozáshoz? Felelősségteljes munkára vágyik?

Főbb feladatok:
- Kiemelt ügyfélkezelés
- Beszállítói partnerekkel való kapcsolattartás
- Vevőkör bővítése
- Az üzleti stratégiával összeegyeztetett célkitűzések teljesítése, ideértve a bevétel növelését
- Kiskereskedelmi tevékenység irányítása
- Területi képviselők munkájának irányítása, ösztönzésük, fejlesztésük a teljesítményük fokozásáért
- Értékesítést növelő akciók szervezése
- Aktív együttműködés a marketing munkatárssal
- Egyéb vezetői feladatok ellátása
- Kereskedelmi koncepciók készítése

Követelmények, elvárások:
- Szakirányú végzettség
- Emberek vezetésében, ügyfélkapcsolatokban, értékesítésben szerzett tapasztalat, és szervezési, csapatvezetési készségek
- Jó kapcsolatteremtő, kommunikációs és tárgyaló készség
- Képesség mások motiválására, teljesítményük növelésére
- Agilitás és nagyfokú munkabírás
- Önállóság munkavégzés
- B kategóriás vezetői engedély
- Angol vagy német nyelvtudás

Előny:
- Világítástechnika területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Érdekes, változatos munka
- Versenyképes, motiváló bérezés
- Bejelentett munkaviszony
- Céges gépjármű és mobiltelefon
- Biztos és hosszú távú munkalehetőség
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Barátságos munkahelyi légkör

A fényképes önéletrajzokat és rövid motivációs leveleket a kereskedelmi.vezeto.vill@gmail.com e-mail címre várjuk.
Feladás dátuma: március 11. 19:00.

Kapcsolatfelvétel