Tulajdonságok

Kerület: XV.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Ingatlanértékesítő

Leírás

Üdvözöllek leendő értékesítő munkatársam

Az ingatlanos szakma annak való, aki szeretne
saját maga főnöke lenni,
a munkájával arányosan keresni,
az idejét maga beosztani.

Ezek eléréséhez mi adjuk a következőket:
tudás, mentorok, képzések (központi, irodai)
technikai háttér (céges telefon, hirdetési portál hozzáférés, online irodai kapcsolat)
hasonló szemléletű, sikeres kollégák
bejelentett munkaviszony, üzemanyag költségtérítés
Családbarát munkahely

Kötelező szakmai konferencia, céges karácsony kalapból húzással, ingyen túlóraNA ezek mind nem, viszont amik ennél jobbak, azok mind IGEN!

A fentiek eléréséhez az alábbiakat várjuk tőled:
Középfokú végzettség
Valóban jó kommunikációs képesség
Teljes elköteleződés
Számítástechnikai ismeretek

Lehetsz pályakezdő, volt szakács vagy asztalos vagy akár már rutinos újrakezdő, várunk szeretettel.

Irodánk működési területe a XIV.-XVI-XV-IV. kerületek és ezek vonzáskörzetében lévő agglomerációs területek.

Amennyiben a fentiekről részleteiben is érdeklődnél, küldj önéletrajzot a bp15@oc.hu-ra, vagy hívj a +36 70 454 5360-as telefonszámon. Ha először megkérdeznél valakit, aki már velünk dolgozik, hívd Danit: +36 70 454 5369.
Feladás dátuma: május 9. 13:56.

Kapcsolatfelvétel