Bruttó bér: 750  Ft Bruttó bér: 700  Ft Bruttó bér: 1 000  Ft Bruttó bér: 820  Ft Bruttó bér: 700  Ft Bruttó bér: 720  Ft Bruttó bér: 710  Ft Bruttó bér: 740  Ft Bruttó bér: 780  Ft Bruttó bér: 740  Ft

Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Ételfutár, kihordó
Cégnév: Palóc Termék Kft

Mi egy családi tulajdonban lévő, zuglói frissáru üzem vagyunk és egy klassz futár kollégát keresünk, aki megbízható és udvarias.

Feladatok:

- 3,5 t alatti tehergépkocsi vezetése
- termékek kiszállítása a megrendelőkhöz
- a munkavégzés során felmerülő adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

- megbízhatóság
- kedves, mosolygós és szeret vevőkkel foglalkozni
meg tud emelni egy 15 kg -os hűtőládát
- ismeri Budapestet és szeret vezetni
- B kategóriás jogosítvány
- vezetési gyakorlat
A munkakezdés: reggel 4.30 , ezért kérjük csak olyan jelentkezőket várunk, akik tudják ezt vállalni és szeretik, ha korán kezdenek és korán is végeznek (délelőtt 11.00 körül).

Amit kínálunk:

- munkahét: hétfőtől péntekig
- fix bérezés (átlagosan napi 7 óra munkaidő)
- céges autó
- hosszútávú foglalkoztatás

Munkába állás: fizetett próbanapot követően, akár azonnali munkakezdéssel.
Jelentkezni: Felber József az alábbi telefonszámon lehet. 06 20 209 9009
Feladás dátuma: június 19. 23:53.

Kapcsolatfelvétel