(Hirdetés azonosító: 76513268) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: III.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Kertész
Cégnév: Danubiakert kft

Leírás

Kertész Munka!
Azonnali kezdéssel keresek állandó munkára, kertészeket segédmunkásokat.
Ha nincs tapasztalatod az sem probléma, gyorsan megtanulható munka.
2. 3. kerület és ezek vonzáskörzetében dolgozunk, mint pl.: Budakalász, Budakeszi, Pilisvörösvár, Pilisszántó, Pomáz, illetve péntekenként Törökbálinton és Érden.
Természetesen fizikai munkáról van szó.
Találkozó reggel fél 7 kor Békásmegyeren a 160-as buszfordulójában a Hév megálló mellet és úgy számolj, hogy általában 7-17 óráig dolgozunk, de előfordul, hogy túlórázunk.
Hétfőtől-Péntekig dolgozunk és minden másodig szombaton is jönni kell.
A fizetés havonta kapod ami (nettó) 220.000 Ft.
A túlóra természetesen kicsit több, óránként 1250Ft.
Ha felkeltette érdeklődésedet ez a hirdetés és úgy gondolod szívesen kipróbálnád magadat kertészként, hívj bátran a 0630-882-6077-ös telefonszámon vagy küld el a lakatos.peter1990@gmail.com emailon az önéletrajzodat és vissza hívunk
Feladás dátuma: július 28. 05:14.

Kapcsolatfelvétel