Bruttó bér: 900  Ft Bruttó bér: 900  Ft Bruttó bér: 900  Ft Bruttó bér: 912  Ft Bruttó bér: 1 200  Ft Bruttó bér: 972  Ft Bruttó bér: 864  Ft Bruttó bér: 924  Ft Bruttó bér: 996  Ft Bruttó bér: 888  Ft

Tulajdonságok

Multirégió Pest
Kerület: XI.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Kertész
Cégnév: anh kert kft

Férfi kertész munkatársat keresünk Budapesti lakóparkok fenntartási munkáihoz. Munkakezdés azonnal, egész évben biztosítunk munkát. Év végi jutalom, próbaidő után bérlet. Bérezés próbaidő alatt nettó 1200 Ft/óra. Próbaidő egy hónap. Jelentkezni a 06-20-3534-569 vagy a borsosmendi@gmail.com címen lehet. Olyanok jelentkezését várjuk akik több éves munkatapasztalattal rendelkeznek a parkfenntartásban. (sövényvágó gépet, damilos kaszát, fűnyírót tudni kel használni)
Feladás dátuma: június 12. 07:14.

Kapcsolatfelvétel