Bruttó bér: 1 106  Ft / óra Bruttó bér: 994  Ft / óra Bruttó bér: 1 036  Ft / óra Bruttó bér: 1 134  Ft / óra Bruttó bér: 1 022  Ft / óra Bruttó bér: 1 008  Ft / óra Bruttó bér: 1 400  Ft / óra Bruttó bér: 1 036  Ft / óra Bruttó bér: 1 050  Ft / óra Bruttó bér: 1 036  Ft / óra

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Kertész
Cégnév: szo-za food kft

Azonnali kezdéssel kertészeti munkára keresünk, férfi munkaerőt, Budapest 11.kerületi munkavégzéssel.Részmunkaidős állás.
Nyugdíjas és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk.
Munkaidő H-P 7-12,30
Bejelentett állás.

Bővebb információ: 06209582182
Feladás dátuma: augusztus 12. 13:40.

Kapcsolatfelvétel