(Hirdetés azonosító: 89032649) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Marketing / média / művészet
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Key Account Manager
Cégnév: Schibsted Hungary (Jófogás/Használtautó.hu)

A Jófogás és a Használtautó.hu ügynökségi értékesítési csapatába bizonyára Téged keresünk, ha van tapasztalatod ügynökségi média értékesítésben, szívesen dolgoznál egy igazi szakmai műhelyben, és bármikor kapható vagy egy bambira munka után :)

Érdekes feladataid lesznek:

Médiaügynökségi ügyfélkör teljes körű kezelése.
Az értékesítési csapat tagjaként a Schibsted portfólió magas szintű ismerete, értékesítési tanácsadás nyújtása partnerek részére.
Rendszeres kapcsolattartás az ügynökségi médiatervezőkkel és az ügynökség ügyfeleivel.
Ügyfél-elégedettség biztosítása magas színvonalon.
Árbevétel maximalizálása.
Ügyféligények folyamatos nyomon követése.
Részvétel a folyamatos fejlesztésében.

Néhány dolgot azért várunk tőled:

Ügynökségi média értékesítésben legyen legalább 3 éves szakmai tapasztalatod.
Rendelkezz aktív, élő kapcsolatrendszerrel.
Legyen meg az érettségid, de ha diplomád van, az sem baj.
Beszélj és írj angolul minimum középfokon, és tudásodat merd is használni.
Hosszútávon tervezz velünk, mert mi sokáig szeretnénk veled dolgozni.
Érezd magad jól a mi szuperjófej, fiatal szellemiségű, lendületes csapatunkban.

Amit mi kínálunk cserébe:

Juttatásként egy egész csomagot kapsz: fizetés, bónusz, cafetéria, próbaidő után pedig vállalati angol nyelvi képzés, tréningek és All You Can Move kártya is jár.
Persze van az irodában kávé, tea, kóla, gyümölcs, süti napok, pingpong, csocsó és darts.
Nálunk a legmodernebb eszközökön mutathatod meg, mit tudsz egy díjnyertes XIII. kerületi irodában.
Csapatunk egyszerre profi, fiatalos és lendületes, igazi szakmai műhely.
Tőlünk folyamatos visszajelzést kapsz, amiből tudsz építkezni.
Ha érdekelnek más területek is, nem szabunk gátat a tudásvágyadnak, bármilyen meetingünkre bemehetsz.
Nem kérjük, hogy túlórázz, fontos számunkra a munka-magánélet egyensúlya.
Ha kutyatulajdonos vagy és nem hagynád otthon egész nap egyedül, őt is behozhatod magaddal.
Csatlakozhatsz focicsapatunkhoz vagy a szurkolói klubunkhoz.
Ha már elég ideje dolgozol velünk, munkavállalói programunkban még több juttatás illet majd meg téged.

Ha szívesen megnéznéd irodánkat és érdekel is a munkalehetőség, akkor küldd el jelentkezésed bérigénnyel együtt a Jelentkezés gombra kattintva.

Jelentkezési link:
Feladás dátuma: május 15. 13:17.
Az álláshirdető adatai

Bemutatkozás

A Schibsted Media Group 30 országban 6900 alkalmazottat foglalkoztató nemzetközi médiacsoport. A vállalat célja, hogy a 3 általa képviselt területen, melyek az apróhirdetések, a befektetések és a média globális vezetővé váljon. A Schibsted magyarországi vállalata a Schibsted Classified Media Hungary Kft. jelenleg két vezető márkával, a Jófogás és a Használtautó brandekkel van jelen a hazai e-kereskedelmi piacon. A Használtautó 2010-ben egy online autós magazin indításával, az Autónavigátorral bővítette portfólióját.

Schibsted Állások adatkezelés

Schibsted Állások adatvédelmi tájékoztató / nyilatkozat megtekintése

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE