Tulajdonságok

Kerület: IX.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Raktáros
Cégnév: Unix Autó Kft

Leírás

Megbízhatóság, Minőség, Innováció

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3500 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Kézi Anyagmozgató Raktári Láda Kezelő
Budapest IX. kerület

A Te feladataid:

-Alkatrészek, tartozékok válogatása, osztályozása
-Raktári termékek kézi anyagmozgatása
-A termékek körültekintő kezelése
-Raktári rend és tisztaság fenntartása
-Kétműszakos munkarend (06:00-15:00, 13:00-22:00) heti váltásban, havi két szombati munkanap (6:00-15:00)

Amit Tőled elvárunk:

-Legalább alapfokú iskolai végzettség
-Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
-Erkölcsi bizonyítvány
-Nagyfokú munkabírás

Amit Neked kínálunk:

-Kiszámítható jövedelem, elérhető havi bruttó 240.000 Ft
-Cafeteria
-Mobiltelefon saját használatra
-Hosszú távú, stabil munkahely
-Határozatlan idejű munkaszerződés
-Dolgozói vásárlási kedvezmény a vállalat által forgalmazott termékekből
-Teljes munkaruha szett (cipő, nadrág, póló, polár, kabát)

Csatlakozz az Év Magyar Vállalatához!

Önéletrajzodat az alábbi linkre kattintva tudod feltölteni az adatbázisunkba:
Feladás dátuma: május 18. 10:42.

Kapcsolatfelvétel