Jó fogás!

Tulajdonságok

Országos
Kerület: VII.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb fizikai munkás

VII. kerületben található kézi autómosóba keresünk 1 fő megbízható munkatársat éjszakás műszakra hosszútávú bejelentett állásra akár azonnali kezdéssel.

Kereseti lehetőség: 260.000 Ft. - 290.000 Ft. (nettó!)

Szállást igény esetén tudunk biztosítani, ennek lehetőségéről telefonon érdeklődjetek!

További információ és jelentkezés minden nap este 18:30 - reggel 06:30 között a helyszínen vagy telefonon az alábbi számon:

+36204992255
info@mezcon.hu

Pontos cím: 1073 Budapest, Kertész utca 24-28. Parkolóház Autómosó
Feladás dátuma: december 13. 13:21.

Kapcsolatfelvétel