Bruttó bér: 280 000 Ft / hó
Országos
Kerület: VII.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: nem szükséges
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb fizikai munkás

VII. kerületben található Mezcon Kézi Autómosóba keresünk megbízható, munkájára igényes munkatársat nappalos műszakra, bejelentett, hosszútávú munkalehetőséggel. Cégünk 20 éves múlttal rendelkezik az autóápolás területén.

Ha nincs gyakorlatod az sem baj, betanítunk!

Kereseti lehetőség: 190.000 Ft. - 220.000 Ft. (nettó!!!)

Érdeklődni telefonon, email-en vagy személyesen lehet minden nap reggel 06:30 és este 18:30 között a helyszínen a műszakvezetőnél az alábbi címen:

1073 Budapest, Kertész utca 24-28. Parkolóház Autómosó

info@mezcon.hu
+36204992255

Amennyiben az állást betelt, törölni fogjuk, tehát amíg ezt látjátok addig mindenképpen aktuális!

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel