Bomba ajánlat!

Tulajdonságok

Multirégió Pest
Kerület: VII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Pultos
Cégnév: Mezcon Hungary Kft

VII. kerületben található kézi autómosó kávézójába keresünk 1 fő Hölgy munkatársat pultos munkakörbe éjszakás műszakra akár azonnali kezdéssel.

Bejelentett állás, kereseti lehetőség: havi 15 munkanap - nettó 170.000 Ft. - 190.000 Ft.!

Pontos cím: 1073 Budapest, Kertész utca 24-28. Parkolóház Autómosó Kávézó

Érdeklődni fényképes önéletrajzzal az alábbi email címen lehet:

info@mezcon.hu
+36 20 513 1450
Feladás dátuma: június 21. 09:25.

Kapcsolatfelvétel