Sürgős!
Kerület: XI.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz, motivációs levél
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Karbantartó, Szervizes
Cégnév: Sunbella Invest Kft

Webáruházunk startup csapatába tapasztalt kisgép szervizes kollégát keres.

Feladatok:
- A forgalmazott háztartási és egyéb kisgépek teljes körű szervizelése, karbantartása, javítása,
műszaki támogatás, tanácsadás nyújtása az ügyfelek részére.
- Visszaküldött termékek átnézése, tisztítása, javítása.
Műszaki támogatás a vevőszolgálat részére
- Több használhatatlan termékből használható termék összerakása.

ElvÁrÁsok:
- Középfokú műszaki végzettség,
- minimum 3 év elektromos gépek szervizelésében szerzett gyarkorlati tapasztalat (előny a háztartási gépek szervizelése),
- Önálló-, felelős munkavégzés
- Dinamikus, proaktív hozzáállás

AMIT NyÚjtunk:
- Versenyképes fizetés,
- Hosszútávú munkalehetőség
- Családias környezet, jó támogató csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az onlinehuallas2@gmail.com e-mail címre.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel