Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Gépkezelő
Cégnév: Reál-Ing Kft

Leírás

www.realing.hu
Társasházak és családi házak generál-kivitelezésével foglalkozó cégünk XI. kerületi munkavégzésre munkatársat keres a következő pozícióba:

Kisgépkezelő

Feladatok:

dzsojsztikos SAN Marco SMH 323 típusú daru,
Bobcat 430 HAG típusú mini kotrógép,
Bobcat S175 típusú mini rakodógép kezelése.

Elvárások:

gépeink kezeléséhez szükséges OKJ-s emelőgépkezelő bizonyítvány, és gépkezelői jogosítvány
1-2 év munkatapasztalat
megbízhatóság

Amit kínálunk:

1450 Ft kezdő órabér
stabil vállalati háttér
hosszú távú munkalehetőség

gober.hedi@realing.hu
+36 70 625 88 93
Feladás dátuma: június 22. 15:57.

Kapcsolatfelvétel