1 db
76 m2
153 m2
44 m2
175 m2
98 m2
183 m2
173 m2
60 m2
53 m2

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr
Cégnév: rimi monitoring kft

Budapesti vagyonvédelmi profilú cég kivonuló járőr pozícióba keres munkatársakat, rész - valamint teljes munkaidős állásba, Budapest területén, 12 illetve 24 órás szolgálati beosztással.

Követelmények :

- érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány
- érvényes B kategóriás jogosítvány; minimum 3 éves gépjárművezetői tapasztalat, lehetőleg Budapest területén
- jó tájékozódási képesség
- precíz munkavégzés
- jó kommunikációs készség
- a munka elvégzéséhez szükséges megfelelő fizikai állapot
- határozott, udvarias fellépés
- büntetlen előélet

A fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk: operator@rimi.hu
Feladás dátuma: október 11. 19:28.

Kapcsolatfelvétel