Tulajdonságok

Kerület: XVII.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Épületgépész
Cégnév: Faktor vállalkozási Iroda Kft

Leírás

Klímaszerelő állás a Faktor Klíma és Hűtéstechnikánál
Szeretnél családias hangulatban, hosszú távon napi kihívásokkal teli munkahelyen dolgozni Klímaszerelőként? Csapatban és önállóan is tudsz dolgozni? Nagy teherbírású vagy és lojális a céghez ahol dolgozol? Képes vagy a Rád bízott feladatokat teljes körűen ellátni? Szereted a rendet, munkádra igényes és precíz vagy?
23 éves budapesti cégünk, klímaszerelő munkatársat keres!
Ha igen a válaszod és úgy érzed, hogy a lenti feladatok a kisujjadban vannak, vagy érzed a kihívást, akkor jelentkezz hozzánk pályázatoddal!
Feladatok:
splitklímák szerelése, karbantartása, javítása budapesti változó helyszínen
hőszivattyú szerelés, karbantartás
egyéb épületgépészeti munkák
Amit kínálunk:
biztos, hosszú távú munka
fiatalos, összeszokott csapat
családias légkör
megfelelő támogatás a munkakör ellátásához
munkaruha biztosítása
fix + teljesítménybérezés
caffetéria
Munkavégzés helye: 1173 Budapest, Pesti út 9.
Munkaidő: főállás, 8 óra
Munkakezdés: azonnal

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és úgy gondolod, hogy szívesen lennél a csapatunk tagja, kérlek fényképes önéletrajzodat küldd el az alábbi email címre: erika.peredi@faktorkft.hu

Várjuk jelentkezésed! Dolgozzunk együtt!
Feladás dátuma: június 25. 10:44.

Kapcsolatfelvétel