Tulajdonságok

Kerület: XVII.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Klímashop Kft

Klíma- és légtechnikai berendezések telepítésével, üzemeltetésével, karbantartásával és szervizeléssel foglalkozó Klimashop Kft. teljes munkaidős munkatársat keres az alábbi munkakörben:
KlÍmaszerelŐ MunkatÁrs
Feladatok:
- különböző klímarendszerek, légtechnikai berendezések telepítése
- légtechnikai rendszerek szervízelése, karbantartása és üzemeltetése során felmerülő feladatok ellátása
Elvárások:
- középfokú végzettség
- B kategóriás jogosítvány
- 1-3 év műszaki területen szerzett tapasztalat
- pontos, precíz és gyors munkavégzés
- csapatban dolgozni tudó
Előny:
- épületgépészeti, villanyszerelői végzettség
- általános klímaszerelői szakmai tapasztalat (gépeink specifikációjára biztosítunk betanulási időt)
- angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
- korrekt, versenyképes jövedelem és egyéb juttatások
- határozatlan idejű munkaszerződés
- munkaruha biztosítása
- céges autó, céges telefon
- megbízható, hosszútávra tervezhető munkahely
- fiatalos, baráti légkör
- Egész évben biztosított munkavégzés (nem szezonális!)
- egy műszakos munkarend, csak hétköznap
- előrejutási lehetőség, szakmai továbbképzési lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest és környéke

Az állás kezdésének várható időpontja: azonnali kezdés
Ha felkeltettük érdeklődését, vagy kérdése lenne a munkával kapcsolatban, kérem küldje el fényképes önéletrajzát pozíció megjelöléssel a info@klimagepesz.hu címre, és felvesszük Önnel a kapcsolatot.
Feladás dátuma: május 3. 16:08.

Kapcsolatfelvétel