(Hirdetés azonosító: 54334804) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 508 200  Ft / hó Bruttó bér: 508 200  Ft / hó Bruttó bér: 462 000  Ft / hó Bruttó bér: 541 200  Ft / hó Bruttó bér: 660 000  Ft / hó Bruttó bér: 547 800  Ft / hó Bruttó bér: 488 400  Ft / hó Bruttó bér: 501 600  Ft / hó Bruttó bér: 475 200  Ft / hó Bruttó bér: 495 000  Ft / hó
Bomba ajánlat! Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: XXIII.
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Gépjárművezető
Cégnév: PM Intersped kft

Szeretnél havonta 660.000 Forintot haza vinni, de munkahelyet nem akarsz tovább keresni?

Csatlakozz a PM Intersped Kft. csapatához kamionsofőrként és a fizetésen felül Európa összes útja is rád vár!

Még kereket sem kell cserélned és személyre szóló teljes körű biztosítást kötünk rád.

Milyen háttérrel rendelkezünk?
Korszerű, fiatal és modern kamionflottával
Jól felszerelt és kényelmes kamionokkal,
Az egész EU-t lefedő szervizháttérrel, nem kell műszaki problémákkal foglalkoznod,
Európai szintű munkavégzési körülményekkel és munkaeszközökkel,

Miért válassz minket?
Stabilitást, biztonságot adó munkahelyet kínálunk
Folyamatosan képezzük gépjárművezetőinket,
Lehetőséget, betanítást biztosítunk Neked pályakezdőként is
Feladás dátuma: október 20. 14:30.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel