Kocsigazda rendszer (Pécs és királyegyházi telephely)

Bruttó bér:

800 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Multirégió
Baranya

Tulajdonságok

Elvárt végzettség:
nem igényel

Szükséges nyelvtudás:
nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Gépjárművezető

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Leírás

Állásajánlat leírása:

Kocsigazda és váltós gépkocsivezetőt keresünk(belföldi és rövid külföldi fuvarfeladatokra)
Az F-Trans Kft. egy 100%-ban Magyar tulajdonban lévő 30 éves cég, Budapesti telephellyel.Fő profilunk 90m3-es mozgópadlós szerelvényekkel ömlesztett száraz áru és hulladék szállítás belföldön-külföldön egyaránt. Az utóbbi években a hulladékszállítási tevékenységünket már professzionális szintre emeltük ezáltal folyamatosan bővül a tevékenységi körünk és eszközparkunk is. Munkáink 90%-ban szerződött partnerek ezáltal a fel/lerakók ismétlődnek.
Ha nem rendelkezel mozgópadlós gyakorlattal az sem baj, mert profi kollégáink néhány nap alatt betanítanak.

Ami az új kolléga feladata lesz:
ömlesztett áruk fel/lerakodása, majd célba juttatása belföldön és külföldön egyaránt, áruk amiket szállítunk: éghető RDF és bálázott hulladék, fém hulladék, gabona..
fő viszonylataink: Magyar, Olasz, Ausztria, Német, Benelux, Szlovén, Szlovák, Cseh, alkalmanként akad Román vagy Bulgár munka is
nincs megkülönböztetett belföld és külföld és 45ös pihenőre haza hozzuk a kollégákat. (telephely: Pécs és Királyegyháza)

Amit elvárunk:
C + E kategória
digitális sofőrkártya
GKI igazolvány
PÁV vizsga
1-2 éves belföldi és külföldi gyakorlat nyerges szerelvénnyel
tisztességes munkavégzés, 561/2006/EK és AETR rendeletek szerint
megfelelő magatartás a fel/lerakóhelyeken
dokumentumok pontos és hiánytalan vezetése azok feltöltése az applikációba
a szerelvények megóvása, rendben tartása
vezénylők/fuvarszervezők utasításainak elfogadása és azok betartása

Amit kínálunk:
átlagnál magasabb bejelentett bér (napidíjas elszámolás tartalmazza)
belföldön napidíj nettó: 29.000ft 37.000ft-ig
külföldön napidíj nettó: 31.000ft 42.000ft-ig

hosszútávú munkalehetőség
megfelelő háttér támogatás szakmai és műszaki oldalról

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148369582

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 4 napja

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re
Jófogás alkamazás QR kód

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn