Bruttó bér: 330 000 Ft / hó
Országos
Kerület: V.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: Németország
Munkakör megnevezése: Anyagmozgató

Németországba multinacionális cég foglalkoztatásába Netto száraz élelmiszer raktárba keresünk áruösszekészítő, komissiós pozícióba munkatársakat.
Csoportos jelentkezés és saját gépjármű előny az elbírálásnál!
Párok jelentkezését is várjuk!

Munkakör:
A munkakörbe tartozik az egyes üzletek által megrendelt áruk összekészítése, fóliázása és a fuvarozónak való átadása.
Német nyelvtudás nem követelmény, de előny. Németül a számokat kell tudni 1-100 között!

A munka bejelentett legális, állandó német lakcímmel (egészség-, nyugdíjbiztosítás), német multinacionális cég foglalkoztatásában történik.
Kiérkezés után (munkakezdés alkalmával): munkaszerződés aláírása, lakcím bejelentés, társadalom biztosítás ügyintézés, bankszámlanyitás.

Helyszín: Németország (több városba lehetséges!)
Munkakezdés: folyamatosan
Fizetés: br. 9-10 euró / óra kezdő órabér, plusz átlag felett teljesítmény arányos prémium kiegészítő!
Munkaidő: heti 6 munkanap, váltott műszakok.

Szállás: apartman jellegű felszerelt, gépesített szállás, melyet a cég biztosít térítés ellenében (2-3 ágyas szobák, 150-180 euró / hó), mely hónap végén a fizetésből kerül levonásra!

Jelentkezni az info@phr.hu e-mail címen lehet vagy itt, a Jófogás felületén (üzenet küldése) önéletrajz csatolásával!
A munkabiztosítása semmilyen költséggel nem jár!

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel