(Hirdetés azonosító: 78348468) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 14 700  Ft / nap Bruttó bér: 12 600  Ft / nap Bruttó bér: 13 825  Ft / nap Bruttó bér: 12 950  Ft / nap Bruttó bér: 13 300  Ft / nap Bruttó bér: 14 175  Ft / nap Bruttó bér: 14 350  Ft / nap Bruttó bér: 13 825  Ft / nap Bruttó bér: 17 500  Ft / nap Bruttó bér: 13 125  Ft / nap
Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: IX.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Építőipari munkás
Cégnév: Stone Dekor Kft

Leírás

Szabolcsiak előnyben!
Még mindig keressük a megfelelő csapatot (elsősorban Szabolcs Szatmár Bereg megyéből)
Budapesti építkezésre komplett építőipari munkára (kőműves, festő, gipszkartonozó stb.) keresünk több fős brigádot. Napi bér szaktudástól függően. Bejelentett állás.
Adott esetben alvállalkozók jelentkezését is várjuk!
Szállást is tudunk biztosítani.
Jelentkezni a 06709497997 telefonszámon lehet, kizárólag a délelőtti órákban, munkanapokon!
Feladás dátuma: szeptember 3. 15:02.

Kapcsolatfelvétel