Bruttó bér: 252 000  Ft / hó Bruttó bér: 245 000  Ft / hó Bruttó bér: 350 000  Ft / hó Bruttó bér: 276 500  Ft / hó Bruttó bér: 276 500  Ft / hó Bruttó bér: 252 000  Ft / hó Bruttó bér: 252 000  Ft / hó Bruttó bér: 262 500  Ft / hó Bruttó bér: 276 500  Ft / hó Bruttó bér: 273 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: X.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Építőipari munkás

Fiatal csapatunkba kőműveseket, és Doka, Peri rendszerben jártas ácsokat keresünk.
Elvárásaink:
-ne legyél szívófej
-ne legyél tápos :)
-havi 22 napot gyere
-legyél jó fej, mi is azok vagyunk
-nem baj, ha fiatal vagy, de ez nem elvárás
-szeress jól keresni

Amit kínálunk:
-Hosszú távú, biztos munka (télen is)
-8 órás, fő állású bejelentés (szabadság, betegállomány stb.)
-jó csapat, munkaruha, munkavédelmi felszerelések, jó körülmények
-Versenyképes fizetés, heti előleg stb...
Feladás dátuma: augusztus 11. 19:35.

Kapcsolatfelvétel