Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Kőműves
Cégnév: Reál-Ing Kft

Leírás

www.realing.hu
Cégünk társasházak és családi házak generál-kivitelezésével foglalkozik a XI. kerületben.
Tapasztalattal, felelősségtudattal rendelkező, munkáját szerető szakembert keresünk a következő pozícióba:

Kőműves

Olyan kőművesek jelentkezését várjuk, akik magas színvonalú szakmai munkát végeznek, és vállalják 2-3 fő irányítását.

Előnyt jelent az egyéb területen, pl. gipszkarton szerelésben, vagy burkolásban szerzett tapasztalat.

Elvárások:

magas színvonalú, precíz munkavégzés
jó problémamegoldó és szervező készség
széles szakmai látókör

Amit kínálunk:

1600 Ft órabér
stabil vállalati háttér
hosszú távú munkalehetőség

gober.hedi@realing.hu
+36 70 625 88 93
Feladás dátuma: június 22. 15:57.

Kapcsolatfelvétel