Kőműves kollégát keresünk! Elérhető bruttó jövedelem akár 634 000 Ft!

Bruttó bér:

634 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
XIII.Kerületi Közszolgáltató Zrt

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges, önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Kőműves

Ebben a munkakörben Ön a Társaságunk által nyújtott szolgáltatásokhoz az alábbi feladatok elvégzésével járul hozzá a XIII. Kerületi Önkormányzat tulajdonában álló lakásokban és bérleményekben:

kisebb vakolások, betonozások,
hidegburkolatok javítása, helyreállítása a víz -és villanyszerelők munkája után,
veszélytelenítés.

Önt keressük, amennyiben:
szakirányú végzettsége van,
munkáját önállóság, precizitás jellemzi,
megfelelő a fizikai erőnléte, egészségügyi alkalmassága,
és mindezek mellett
büntetlen előéletű.

Munkaidő:
irányadó munkarendünk alapján hétfőtől péntekig 07:40-16:00 óráig dolgozunk.

Munkavégzés helye:
a XIII. Kerületi Önkormányzat tulajdonában álló lakások és bérlemények.

Az állásra való jelentkezés módja:

Telefonon: munkaidőben a vagy a +36 1 6104914-es telefonszámon,
E-mailben: küldje el önéletrajzát a címre.

Pályakezdők és nyugdíj előtt állók jelentkezését is várjuk!

A XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. munkatársaként arra számíthat, hogy:
a havi munkabére pontosan és időben megérkezik,
jövedelme 100 %-ban bejelentett,
amennyiben a Társaságunk és Ön is jól teljesít, akkor jutalom és extra bónusz illeti meg, illetve hosszú távon lojális kollégaként törzsgárda jutalomban részesülhet,
egyedi, széles palettájú juttatási csomaggal várjuk:
cafeteria,
egészségügyi szűrővizsgálatok,
munkaidő-kedvezmények,
iskolakezdési támogatás,
gyerekek, unokák számára 2 hetes nyári táborozási lehetőség,
munkahelytől eltérő közigazgatási határú lakhely esetén 100 %-os utazási költségtérítés,
stabil munkahelyet, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk,
telephelyeink tömegközlekedéssel jól megközelíthetőek,
a családbarátság nemcsak egy üres szólam, hanem odafigyelünk kollégáink család -és munkahelyi egyensúlyára,
2020. óta minden évben elnyertük a Családbarát Vállalat címet,
befogadó, támogató légkör jellemzi Társaságunkat, jó csapatmunkával, céges rendezvényekkel,
beilleszkedését és betanulását mentori programmal segítjük,
számunkra fontos munkatársaink folyamatos fejlődése, ehhez képzések, tréningek szervezésével, finanszírozásával járulunk hozzá,
feladatainak ellátásához Társaságunk a munkavégzés feltételeit, eszközeit, teljeskörűen biztosítja.

Az álláshirdetésre benyújtott jelentkezésekben foglalt személyes adatokat a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. (cím: 1131 Budapest, Béke u. 65.) kezeli a közzétett adatkezelési tájékoztató szerint. A pályázók a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. adatkezelési tájékoztatóját a Társaság honlapján a Társaságunkról/Közérdekű adatok/II. Tevékenységre, működésre vonatkozó adatok menüpont 2.1.1 alpontjában érhetik el.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 143605779

Kapcsolatfelvétel

Profilkép
XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód