(Hirdetésazonosító: 74517506) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 311 600  Ft Bruttó bér: 273 600  Ft Bruttó bér: 292 600  Ft Bruttó bér: 281 200  Ft Bruttó bér: 304 000  Ft Bruttó bér: 319 200  Ft Bruttó bér: 380 000  Ft Bruttó bér: 292 600  Ft Bruttó bér: 311 600  Ft Bruttó bér: 273 600  Ft
- 5 % Kiemelt! Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: XII.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Kőműves
Cégnév: Építő Kft

Leírás

Minőségi Ács , kőműves szakembereket,csapatot keresünk hosszútávra.
Pest megyei Építkezések
Szállást igény esetén biztosítunk
Feladatok;
-Családi és társas házak szerkezet építési munkálatai.
Fizetés hetente
Bérezés 1500-1800ft/h

Elérhetőségünk:otthonokatepitunk@gmail.com
Tel.
+36703942728
+36303776356
Feladás dátuma: július 10. 15:24.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.