2 db

Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Kőműves
Cégnév: kreatív Lakás Mester BT

építőipari cég keres hoszú távú Budapeti munkákra profi munkájára igényes kőműveseket valamint szobafestőket burkolókat kizárólag szakmunkások jelentkezését várjuk nem keresünk vállalkozókat fizetés hetente kezdő óra bér 1400 ft /óra ami teljesítménytől fügően emelkedhet 2 hét után alapvető kézi szerszám előnyt jelent jelentkezni az alábbi telefon számon 06202926119 es számon
Feladás dátuma: július 14. 09:38.

Kapcsolatfelvétel