(Hirdetés azonosító: 67359217) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 10 800  Ft / nap Bruttó bér: 11 250  Ft / nap Bruttó bér: 12 600  Ft / nap Bruttó bér: 10 950  Ft / nap Bruttó bér: 11 400  Ft / nap Bruttó bér: 11 550  Ft / nap Bruttó bér: 15 000  Ft / nap Bruttó bér: 12 300  Ft / nap Bruttó bér: 12 000  Ft / nap Bruttó bér: 12 300  Ft / nap
Céges Multirégió Bács-Kiskun, Békés, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Pest, Somogy, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Tolna

Tulajdonságok

Kerület: XVIII.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Kőműves

Vezető kőművest , kőműveseket gépi vakolókat dryvitosokat ( önállóan dolgozni tudó !) hosszútávra felveszünk .
Vidékieknek benzin pénz térítés .
Téli munka biztosítva !!!
Szállás lehetőség !
Munkavégzés Pest , Pest megye , Vecsés , III - ker , XX- ker stb
Bérezés 15 000 Ft szakmunkás és 9 000 segédmunkás
Fizetés hetente.
Feladás dátuma: szeptember 16. 18:44.

Kapcsolatfelvétel