2 db

Tulajdonságok

Országos
Kerület: XVIII.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Külföldi munka esetén ország: Hollandia
Munkakör megnevezése: Építőipari munkás
Cégnév: nesto

Leírás

Jó napot kívánok minden érdeklodonek!

Hollandiába gyakorlott minőségi munkára képes hidegburkolót keresek. Saját munkájára igenyes,gyors.
A munka folyamatosan van biztosítva. Télen is!!
Leállás nyáron és télen 3-4 hetet van. Megbeszélés szerint!
Köztes idöben is van lehetöség a hazajárasra.

Munkaruha/"egyen"ruha/, szerszám biztosítva!
A csapatba keresünk megbizható szakembereket.

A fizetés euróban történi bankszámlára! Bejelentett Munkahely! Kezdő fizetés 1800,00 euro netto.( 1 hónapban, "valódi gyakorlat"felmérése, ) / A második hónaptól a nettó jövedelem meghaladja a 2000-2100.- euro nettót.kb. 645.000.00 forint per hó , valuta árfolyamtól függ.
Szállás adott!

Munka: esetleges vakolás, burkolás, mislungospadló, ragasztóspadló stb. Épület vállogatja.
előny: Jogosítvány, nyelvtudás.
Önéletrajzokat kérnem emailben elküldeni telefonszámmal.
Kérem csak gyakorlott hidegburkolók jelentkezzenek!
Fontos: megbizhatóság, tisztességesség, csapatszellem, igenyesség

Ha sms ir visszahivom 0670-5221030. Oneletrajzat email-ben varom, vagy erre a hirdetésre válaszol megkapom.
esetleg megnézheti a cég weboldalat
Feladás dátuma: február 16. 07:13.

Kapcsolatfelvétel