Tulajdonságok

Kerület: X.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Takarító

Autók tisztítására keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel. Betanított könnyű fizikai munka, tapasztalat nem feltétel! jogosítvány előnyt jelent. jó állóképesség és precizitás szükséges.

Bejelentett, hosszútávú munka, Magas fix bérezés, plusz napi borravaló! Összességében bruttó 225-250e Ft/hó fizetés!

Bővebb információ az üzletvezetőtől kérhető: 0630 448 63 63 (üzeneteket nem olvassuk) vagy személyesen az Árkád P2 H részlegén az üzletvezető ad felvilágosítást.

Akár azonnali kezdés, plusz próbanap (ha bevált) fizetve!
Feladás dátuma: október 15. 19:40.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel