Multirégió Pest
Kerület: XVIII.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: nem szükséges
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: Magyarország
Munkakör megnevezése: Egyéb fizikai munkás
Cégnév: Üllői út Budapest

2017.08.14-től felszabadult helyre keresünk azonnali kezdéssel munkaerőt hosszútávra Budapesten. Teljes munkaidő, fix fizetéssel.

Feladat az autók mosása, takarítása.

Jogosítvány az állás betöltéséhez szükséges!

Munkaruha biztosítva. Vidékieknek utazástámogatást is adunk.

Jelentkezni lehet:
1. telefonon a 06209127903 számon
vagy
2. Elküldi telefonszámát itt a jófogáson üzenetben vagy az allashirdetes@citromail.hu címre.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel