(Hirdetés azonosító: 83754827) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: XVIII.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Adminisztrációs munkatárs
Cégnév: pharma

Leírás

Miért menne külföldre nyugati bérezésért?
Ha azt itthon is megkaphatja!
Angol tulajdonú multi cég keres Budapesti irodájába
(InkubÁtor IrodahÁz -1183. Budapest, Gyömrői út 89)

kiemelt fizetési lehetőséggel,
(nettó 250e Ft/hó-tól) kontrollban és adminisztrációs munkában jártas magas munkabírású kollégát.

Amit kínálunk:
- teljesítmény arányos, kiemelt munkabér
- magas minőségű munka környezet
- szakmai fejlődési lehetőség
- multi gondolkodás, de családias környezett!

Amit elvárunk:
- magas munkabírás
- elhivatottság
- fejlődni akarás

Előny:
- jogosítvány
- gépjármű

Önéletrajzokat a következő email címre kérjük:
jozsef.vigh@bestfortuna.hu

Érdeklődni telefonon: +36-20-9665-942 Vigh József
Feladás dátuma: szeptember 14. 22:00.

Kapcsolatfelvétel