Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Éttermi dolgozó
Cégnév: Eurest kft

Catering üzletágunk fejlődése miatt keressük konyhai csapatunk új tagját!
Szeretnél egy megbízható, friss és stabil vendéglátó munkahelyen dolgozni?

Konyhafőnök-helyettes

Cég: Globálisan piacvezető cég hazai Catering ágazata
Munkavégzés: Válaszható éjszakai, vagy hajnali munkavégzés, vasárnaptól-csütörtökig
Helyszín: Budapest 11. kerület (modern irodaház területén üzemelő étterem)

Jelentkezését fényképes önéletrajz küldésével várjuk a munka@eurest.hu e-mail címre

Amiben számítunk Rád:
konyhai folyamatok, termelés irányítása, szervezése,
menü design és termékfejlesztés
rendezvényekre hidegtálak/meleg ételek elkészítése,
HACCP előírások betartása és betartatása.

Amit kérünk:
szakács végzettség,
releváns szakmai tapasztalat,
megbízhatóság és személyi higiénia.

Amit kínálunk:
professzionális, modern konyhatechnológia,
összetartó csapat
kiszámíthatóság, tervezhetőség, stabilitás,
gyors előrelépési lehetőségek
Kiemelt bérezés!
Teljesítmény alapú bónuszok

Előnyt jelent:
bankett/catering/termelői tapasztalat,
nagyfokú kreativitás
külföldi szakmai tapasztalat,
B kategóriás jogosítvány.
Feladás dátuma: június 6. 07:21.

Kapcsolatfelvétel