(Hirdetés azonosító: 77652246) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: VI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Konyhai munkás

Több éve sikeresen működő kávéház láncolatunk vegyes életkorú (30 - 50 év) dinamikus csapatának bővítésére új munkatársat keres Hidegkonyhai előkészítő pozícióba.

Feladatok:
félkész nyersanyagok előkészítése, szeletelése
szendvicsek készítése
élelmiszerek és egyéb áruk megfelelő ki- és berakodása

Előny, de nem feltétel:
munkatapasztalat
Szívesen fogadjuk pályakezdők és pályamódosítók jelentkezését is, a betanításban minden segítséget megadunk tapasztalt kollégáinkkal együtt.

A jelentkezéseket várjuk az yhirdetes@gmail.com e-mailcímre

Adatkezelés, feltételek:
A jelen hirdetésre jelentkezéssel hozzájárulok ahhoz, hogy az Állástajánló, mint adatkezelő a most átadott személyes adataimat kezelje.
Az adatkezelés célja az Állástajánlónál esetleges munkaviszonyban történő munkavégzés lehetőségének megteremtése.
Adatok kezelése azt jelenti, hogy az Állástajánló
- az adatok tárolja,
- az adatokat kizárólag az adatkezelés célja szerint használja.
Az adatkezelés időtartama: az Álláskeresés elbírálásának befejezéséig, vagy visszavonásig.
Az Állástajánló nem továbbítja az adatokat harmadik személynek.
Az átadott személyes adatokhoz való hozzáférés, azok helyesbítése kérhető.
Az adatkezeléssel kapcsolatosan Felügyeleti hatósághoz címzett panasszal lehet élni
Feladás dátuma: október 20. 09:30.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel