Konyhai előkészítő, kisegítő munkatárs álláslehetőség

Bruttó bér:

270 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (6 órában)

nem igényel

Cégnév:
Angel Bp Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Konyhai munkás

Segítőkész vagy és precíz a munkavégzésben? Csatlakozz hozzánk Konyhai Kisegítőként részmunkaidőben.
Feladatok:
- Receptúrák szerinti krémek elkészítése: Tzatziki, Fetakrém, répasaláta elkészítése, biztosítva a minőségi és ízletes végeredményt.
- Hagyma és paradicsom szeleteleése
- A helység konyhájának tisztán tartása, mosogatás.

Miért érdemes nálunk dolgozni?
- Támogató és együttműködő munkakörnyezetet teremtünk.
- Hosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk bejelentéssel.
- ismerjük a Köszönöm, és a Kérem szavakat, és használjuk is őket
- megbecsüljük a munkatársainkat
Munkaidő:

Heti megbeszélés szerinti beosztásban 4 nap : 09:30-15:30 óráig
Munkavégzésed nettó 2000 ft-os órabérrel honoráljuk!

Címünk: 1048 Budapest, Óceánárok utca 29/C, Gyrosom
Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, mely tartalmazza korábbi tapasztalataid

Beérkezett önéletrajzod 2 napon belül átnézzük és eldöntjük, kiket szeretnénk személyesen interjúra behívni, ezzel kapcsolatosan telefonon kapsz tőlünk értesítést.

Amennyiben ezen az időn belül nem jelentkezünk, az azt jelenti, hogy választásunk sajnos most nem Rád esett.
Ha jelentkeztünk, azt fogja követni egy személyes találkozás üzletünkben, ahol megismerkedünk, válaszolunk kérdéseidre és megmutatjuk munkaköröd helyét és teendőit.

Amennyiben ezen a találkozón kölcsönösen minden rendben, megállapodunk és egyeztetés alapján akár azonnal vagy már másnap munkába is állhatsz.

Ha úgy érzed, hogy ez a munkahely illeszkedik az elvárásaidhoz és személyiségedhez, ne habozz jelentkezni! Köszönjük, hogy fontolóra veszed csapatunkhoz való csatlakozást!

Kedves Jelentkező, az álláshirdetésben foglaltaknak megfelelően kérjük sziveskedj jelentkezni. Elérhetőség: , illetve további kérdés esetén a és -es telefonszám hívható! Köszönjük!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145911540

Jófogás alkamazás QR kód