Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Konyhai munkás

Részmunkaidős fehér mosogató pozícióba keressük kollégánkat!

Várjuk jelentkezésed, ha Neked is fontos a szabad hétvége, a családias légkör, biztos munkahely.

Feladatok:
- Az étteremben használt tányérok, evőeszközök, poharak és tálcák beszedése a fehérmosogató helységbe, azok szakszerű elmosása, majd a száraz eszközök összerendezése
- Munkaterület folyamatos takarítása
- Vezető utasítása szerint az éttermi asztalok tisztántartása, kancsók folyamatos töltése, sótartók tisztántartása és töltése

Munkavégzés ideje: hétfőtől péntekig 11-16ig

Munkavégzés helye:
Budapest XI. kerület ( M4 metró végállomásánál)
Budapest XI. kerület ( Gellért térnél)

Bérezés: bruttó 103.000 Ft-tól plusz cafetéria

tel: 061/577-8665
Feladás dátuma: október 24. 15:02.

Kapcsolatfelvétel