(Hirdetés azonosító: 82085970) Hirdetés kezelése »
1 db
Kiemelt! Céges Multirégió Pest

Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Konyhai munkás

Konyhai kisegítő (férfi előnyben) munkakörbe keresünk embereket.
Tudjuk, hogyha egy ember egy új munkahelyre kerül, akkor számtalan kérdés merül fel benne már az első alkalommal, a mi cégünk egy családi vállalkozás ahol a családias baráti légkört preferáljuk igy kérdés nélkül szeretnénk Veled a következő információkat megosztani, hogy tudd mi az, ami nálunk Rád vár:
1. Milyen a hangulat, milyen emberek dolgoznak itt:
Mint már említtettem ez egy családi vállalkozás. Ha valami problémád van vagy történik, egy váratlan esemény akkor nem azzal kezdünk rögtön fenyegetni, hogy nincs ilyen, és ha nem jössz a műszakodba, akkor máskor sem kell, hanem mint egy család igyekszünk segíteni, hogy megoldóján a kihívás az életben, és természetesen egy egyszerű műszak cserével megoldjuk a dolgot, miután kevesen vagyunk igy mindenki szeret mindenkivel dolgozni, nem fog ez problémát okozni. A másik része a beosztás is igyekszünk úgy megírni, hogy a valós élthez tudjon igazodni, hiszen ha a gyereket óvodába kell, vinni ezért nem érsz be 9-re, hanem csak 9:15-re mindenki megfogja érteni, mert mi nem csak a nyers szabályokat követjük, hanem figyelembe vesszük, hogy mi is történik egy ember életében.
2. Milyen a vezetőség:
A családunk összes tagjával fogsz előbb utóbb találkozni, mi leszünk, akik összetartjuk a csapatot és mindenkire időt szánunk, hogy a lehető legjobb munkafolyamatokat megtaláljuk közösen. Hogy a munkádban mindig a legjobbat tudd nyújtani, ami Neked is nap, mint nap sikerélményt hoz, és az étterem számára is a legjobb, a kimagasló teljesítményt kimagasló motivációs plusz pénzkereseti lehetőség mindenki számára a saját területén.
3. Milyen ételek vannak:
Főként a magyaros konyha az, amit a cégünk 25 éve folyamatosan képvisel, de helyenként egy picit engednünk kell a gasztronómiai újításoknak, és gurmé különlegesé-geknek, de ezt úgy gondoljuk, jó egyensúlyban tudjuk tartani.
4. Van-e étkezés:
Igen minden nap biztatunk számodra étkezést, és arra is biztosítunk időt, hogy nyugodt környezetben kulturált módon elfogyaszd.
5. Milyen műszakok vannak, meddig kell dolgozni, hány napot kell dolgozni:
Van rövid és hosszú műszak, az hogy hány napot tudsz dolgozni erősen, függ a munkakörtől, és hogy milyen műszakokban dolgozol, de minden esetben a beosztás közösen beszéli meg a csapat 2 hétre előre, hogy a lehető legjobb legyen mindenkinek. /És nincs olyan, hogy azért mert valaki frissen került be ezért Ő húzta a rövidebbet, első perctől a csapat teljes értékű tagjának tekintünk, és mindannyian emlékszünk rá, amikor mi voltunk a Te helyeden első nap/

6. és végül az egyik legfontosabb kérdés mennyi a fizetés:
Ez függ a különböző munkaköröktől az iskolai végzetségtől, a nyelvtudástól a munkatapasztalattól, és a hozzáállástól. Béreink a belvároshoz vannak igazítva és szeretjük a nálunk dolgozókat anyagi biztonságban tudni, mert akkor tudjuk, hogy a munkájuk is minőségi lesz és megbecsülik az a légkört és helyet ahol dolgozhatnak, ehhez elengedhetetlen az optimális bérezés és egyéb jutatások. Ha leülünk, egy állásinterjún onnét biztosan konkrét számokkal fogsz tudni távozni, hogy tudj mivel kalkulálni. Az extra jutalmakat is átbeszéljük rögtön, hogy miket kell ahhoz teljesíteni, hogy ez a kiemelkedő bár még magasabb lehessen. Így számodra is egyértelmű lesz az első pillanatól kezdve, hogy mit várunk el mi az az irány, amire a csapatnak szüksége van

Összefoglalva egy ilyen csapatba várunk, ha a fent leírtak számodra is korrekt, és úgy gondolod, igazán hatékonyan tudnánk együtt dolgozni, üljünk le és beszélgessünk egyet, hogy meglásunk találkoznak-e az élképzeléseink.

Nincs más dolgod, mint hogy felhívsz minket a megadott számon, vagy küldesz egy üzenetet és mi még aznap visszahívunk, hogy tudjunk egyeztetni egy kötetlen beszélgetést.

Várjuk jelentkezésed, és további sok szakmai sikert kivan számodra a Mi Csapatunk.
Feladás dátuma: október 16. 15:14.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel